موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه تهران بزرگ موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه تهران بزرگ
فراموشی رمز عبور ؟

مراکز ورزشی

استخر و سالن‌های ورزشی موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه تهران

0 نقد و بررسی

این ورزشگاه دارای سالن های مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش، رختکن، کف پوش خمیری، اتاق مربی با خدماتی از قبیل سالن ورزش های رزمی و سالن توپی چند منظوره از جمله فوتسال، والیبال و ... در مجموعه سیدالشهداء (ع) شهرک فجر، در حال فعالیت می باشد.

حدود قیمت0.000ت انتخاب
0 نقد و بررسی

این سالن چندمنظوره ورزشی با مساحت حدوداً 2000 مترمربع، مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش، رختکن مختص هنرجویان، سرویس بهداشتی، حمام ، پارکینگ و آسانسور با خدماتی از قبیل فوتسال، والیبال، بسکتبال و سایر ورزش های توپی در حال فعالیت می باشد.

حدود قیمت0.000ت انتخاب
0 نقد و بررسی

در این مرکز ورزشی خدماتی از قبیل آموزش والیبال, بسکتبال, فوتسال, بدنسازی, پیلاتس, ایروبیک و گلبال ارائه می گردد.همچنین لازم به ذکر است که این مرکز مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش،سرویس یهداشتی، خوابگاه، رختکن مختص هنرجویان، کف پوش خمیری، اتاق مربی و دستگاه های پیشرفته بدنسازی نیز می باشد.

حدود قیمت0.000ت انتخاب
0 نقد و بررسی

این سالن مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش، رختکن هنرجویان و مربیان، کف پوش خمیری ، سرویس بهداشتی، بوفه و پیشرفته ترین دستگاه های ورزشی می باشد. این مرکز با خدماتی از قبیل بدنسازی، ایروبیک و ورزش های رزمی در مجموعه ایثار تهران در حال فعالیت است.

حدود قیمت0.000ت انتخاب

این سالن ورزشی مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش، رختکن هنرجویان، اتاق مربی، کف پوش خمیری ، سرویس بهداشتی و بوفه با خدماتی از قبیل ورزش های بدنسازی، ایروبیک و هوازی ، انواع ورزش های رزمی در مجموعه ایثار تهران در حال فعالیت است.

حدود قیمت0.000ت انتخاب
0 نقد و بررسی

این سالن ورزشی مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش، سرویس بهداشتی و حمام، رختکن مختص هنرجویان، کف پوش خمیری، اتاق مربی، با خدماتی از قبیل ورزش های بدنسازی و ایروبیک، تیراندازی و دارت در مجموعه ایثار تهران در حال فعالیت است.

حدود قیمت0.000ت انتخاب