به گزارش تمیمی مسئول روابط عمومی موسسه ایثار بوشهر:

صبح روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه ۹۸ جلسه تودیع و معارفه مدیر موسسه ایثار استان بوشهر با حضور مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه ایثار،تشکری مدیرکل بنیاد شهید استان، اعضای شورای استانی و معاونان بنیاد شهید استان برگزار گردید..
در آغاز جلسه تشکری مدیرکل بنیاد شهید استان از خدمات و زحمات حیدری مدیر سابق شعبه استانی ایثار تقدیر و تشکر کرد و ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای موسوی سرپرست جدید بیان داشت: موسسه ایثار بوشهر تا کنون توانسته به موفقیت هایی برسد که انشاءالله با تدابیر سرپرست جدید به اهداف پیش رو نیز نائل شویم.

وی عنوان کرد: موسسه ایثار بوشهر تاکنون توانسته تمامی مراکز تحت پوشش خود را برون سپاری کند و همچنین اظهار امیدواری کرد برخی از این بخشها که هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده اند، هر چه زود تر تکمیل شده و به خدمت رسانی به جامعه معزز ایثارگران مشغول شوند.
حیدری مدیر پیشین موسسه با تشکر از کلیه عوامل موسسه، مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان و اعضای شورای استانی تصریح کرد: اگر کمک و یاری همکاران ستادی و استان نبود به این موفقیت ها نمی رسیدیم.

در ادامه جلسه پورحاج رضایی سخنان خود را با تقدیر و آرزوی موفقیت برای حیدری مدیر اسبق موسسه ایثار بوشهرآغاز کرد،و سمت جدید را به موسوی تبریک گفته و خواستار عزم جدی برای رفع مشکلات موجود شد.
وی خاطر نشان کرد: یکی از موضوعاتی که باید بطور جدی مورد توجه قرار گیرد راه اندازی خدمات بالینی در منزل است. تا موجبات رضایت جامعه هدف را فراهم آورد.
مدیر عامل موسسه افزود: موسسه با تمام ظرفیت ها در خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
وی اظهار داشت: موسسه ایثار بوشهر در راه پیشرفت است. این استان در سال دوم بهره برداری هزینه و درآمدش برابر بود که در سال سوم توانست عمده ای از مشکلات را پشت سر گذاشته و امیدواریم با برنامه هایی که سرپرست جدید در حال پیگری آنهاست، بتوان رو به جلو حرکت کرد.

در ادامه جلسه موسوی سرپرست جدید موسسه ضمن تشکر از حسن نیت، اعتماد و سپردن امور موسسه ایثار بوشهر به ایشان از زحمات حیدری تقدیر و تشکر کرده و وی را مدیری متعهد و خوش نام در استان نامید.
سرپرست جدید موسسه یکی از برنامه های اصلی خویش را راه اندازی هر چه سریعتر خدمات بالینی در منزل دانست و افزود با یاری پروردگار متعال و کمک اعضای شورای استانی این امر به زودی تحقق خواهد یافت .
در پایان موسوی خواستار کمک و یاری همه همکاران بنیاد و موسسه برای رسیدن به اهداف شد و از کسانی که در آغاز ساخت و راه اندازی موسسه نقشی داشتند تقدیر تشکر نمود .

در پایان این جلسه طی حکمی از سوی مدیر عامل موسسه ایثار صادر شده بود، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات حسین حیدری، سید محسن موسوی به عنوان سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار بوشهر منصوب گردید