به گزارش روابط عمومی موسسه ایثار:

ظهر روز شنبه ۲ آذر ماه ۹۸ جلسه معارفه سرپرست جدید موسسه ایثار استان خراسان جنوبی با حضور عزیزی مدیرکل بنیاد شهید استان ، معاونین بنیاد شهید استان و مدیر حراست در محل موسسه ایثار خراسان جنوبی برگزار گردید .
در این جلسه طی حکمی که از سوی مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه ایثارصادر شده بود، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات نارمنجی ، جواد ایوبی به عنوان سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان جنوبی منصوب گردید.

در ابتدای این جلسه نارمنجی مدیر سابق موسسه ایثار استان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه عنوان کرد:خدمت به خانواده های معظم شهدا ،جانبازان و آزادگان در طول خدمت ۱۳ماهه در موسسه برای من یک افتخار بود و در طول خدمت در موسسه احساس خستگی نکرده و دعای خیر خانواده های شهدا و ایثارگران را رمز موفقیت خود می دانم.

وی در ادامه سخنان خود به سرپرست جدید موسسه ایثار استان تبریک گفته و مواردی از مشکلات پیشروموسسه را عنوان نمود و برای ایشان در این راه که خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر از توفیقات الهی است، آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه جلسه محمد تقی عزیزی مدیر کل بنیاد شهید استان سخنان خود را با ذکر آیه ای از قرآن کریم با موضوع خدمت به خلق و داشتن وجدان کاری در همه ی اوقات و همچنین توکل به ایزد منان آغاز کرده و مواردی را درباره مسائل موسسه و اهداف آن را نیز بیان داشته و عنوان کرد:خدمت به جامعه هدف و ایجاد رضایتمندی برای ایشان از اهم وظایف است که سرپرست جدید باید به این اهم، اهتمام ورزیده که این از اهداف عالیه بیناد شهید نیز می باشد.

در ادامه جلسه ایوبی از مدیر کل بنیاد شهید استان، معاونین و سرپرست سابق تقدیر نمود و بیان داشت تمامی همت خود را در جهت انجام وظایف به کار خواهد گرفت و ضمن تشکر از کارکنان موسسه ، همدلی، دلسوزی و انسجام تیمی را عامل موفقیت و پیشرفت ذکر و اضافه کرد: در کنار این سه عامل و انشاالله با همت کارکنان بتوانیم به اهداف عالی موسسه برسیم.

در پایان جلسه مدیر کل بنیاد شهید استان به رسم تقدیر و تشکر لوحی را به نارمنجی تقدیم نمود و در ادامه حکم سرپرستی جواد ایوبی را تحویل وی داد و برای ایشان و همه همکاران موسسه آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.