به گزارش روابط عمومی موسسه ایثار:

صبح روز یکشنبه ۹۸/۰۹/۰۳شرکت رها تک با تشکیل هیات مدیره و معرفی اعضای نهایی ،جهت مدیریت تامین ویلچر مورد نیاز جانبازان معظم و دیگر جامعه معزز ایثارگری و یاری رساندن به بنیاد شهید و امور ایثارگران در این خصوص کار خود را آغاز کرد.

این جلسه با حضور مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه ایثار، اعضای شورای معاونین و اعضای هیات مدیره شرکت رها تک برگزار گردید.
پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه ایثار در آغاز جلسه ضمن خوش آمد گویی به میهمانان تصریح کرد:موسسه ایثار با درک نیازها و مشکلات جامعه معظم ایثارگری به ویژه جانبازان معظم و با تأسی به منویات رهبر معظم انقلاب و دغدغه های ایشان در خصوص تولید ملی و کالای ایرانی و با نگاهی ویژه به محدودیتها و معضلات سازمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران و نگرانی های همکاران محترم بنیاد در حوزه های مختلف تصمیم گرفت تا در خصوص تولید و تأمین ویلچر مورد نیاز جامعه بزرگ ایثارگری اقدام جدی و عملیاتی نماید و پس از جلسات متعدد و بازدیدهای بسیار و کارشناسی، امروز در خط مقدم این اتفاق نیکو قرار گرفتیم.
در این جلسه با نظر مدیر عامل موسسه اعضای هیات مدیره این شرکت به شرح ذیل معرفی شدند:

۱-مصطفی پرکره عضو و رئیس هیات مدیره ۲-دکتر شکرالله وفایی عضو هیات مدیره و مدیر عامل ۳-اکبر قربانی عضو و نایب رئیس هیات مدیره
در این جلسه دکتر حیدری مشاور مدیر عامل که خود از جانبازان ۷۰% قطع نخاع می باشد سخنان خود را با ارائه خدمات شایسته ای که از سوی موسسه ایثار به جامعه ایثارگری داده می شود آغاز و عنوان کرد:تولید ویلچر در شرکت رها تک می بایست به گونه ای باشد که از لحاظ کیفیت و قیمت شرایط ایده ال را برای جامعه ایثارگری به همراه داشته باشد ،و ضمن اینکه مقام و شأن جانباز می باید حفظ گردد رضایت و سربلندی آنان نیز در تولید این محصول مد نظر قرار گیرد و به لحاظ بهای تمام شده حتما می بایست پایین تر از بازار باشد تا بنیاد شهید جهت تهیه این محصول برای جانبازان در مضیغه قرار نگیرد.

حیدری به این نکته اشاره کرد: ویلچر محصول رها تک می بایست در بازار ضمن اینکه ایجاد رقابت مثبت کند باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد که در نهایت خود جانبازان این قضاوت را انجام داده و ویلچر مورد تایید خود را به بنیاد معرفی نمایند.
مشاور مدیر عامل اضافه کرد:شرکت رها تک می باید در سطح کشور با همکاری و حمایت بنیاد شهید نمایشگاه های دائمی را ایجاد نماید تا جامعه هدف بتوانند در آسایش نیاز خود را تامین کنند.
در ادامه این جلسه پرکره رئیس و عضو هیات مدیره شرکت رها تک سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: در این برحه از زمان که بنیاد با کمبود ویلچر روبرو است و جانبازان را با مشکلاتی مواجه کرده شرکت رها تک باید با حرکت جهادی و عملیاتی بتواند نیازهای جامعه ایثارگری را در این حوزه پوشش داده و بر طرف کند.

دکتر وفایی که مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت رها تک است در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل موسسه ایثار در خصوص ایجاد این فضا و همراهی و حمایت از این شرکت عنوان کرد: در ابتدای جنگ، جانبازانی که نیاز به ویلچر داشته با مشکلاتی روبرو بودند و این موارد تا به امروز وجود دارد که این شرکتها می بایست خیلی زودتر از اینها به جریان می افتاد و نسبت به این تولیدات زودتر ورود پیدا می کردیم و امروز با یاری پروردگار شاهد این خواهیم بود که این دغدغه رفع گردد و از این طریق خدمات ارزنده ای از سوی این شرکت و موسسه ایثار به جامعه معظم هدف ارائه گردد.

در پایان جلسه مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه بعد از استماع سخنان اعضای هیات مدیره شرکت رها تک ضمن تقدیر و تشکر از آنان عنوان کرد: با توجه به مطالبی که دوستان در این جلسه ارائه نمودند امیدوارتر شدم که موسسه ایثار اقدام مثبت و خیری کرده و این سرمایه گزاری نه به لحاظ مادی بلکه به لحاظ رضایتمندی که نیازهای جامعه ایثارگری را تامین می کند و دغدغه های آنان را در این حوزه مرتفع کرده ، خدمات جدیدی را در این راستا از طریق این شرکت ارائه نماید.
مدیر عامل موسسه افزود: بنده معتقد هستم کار باید جهادی بوده و این شرکت باید از امروز فعالیت خود را به همین شکل جهادی شروع کند و در این راستا موسسه ایثار نیز حمایت خواهد کرد.